Nastavak zimskog prvenstva
Završen je prvi dio 1. zimske malonogometne lige Općine Maruševec. Sada slijede utkmice za poredak. Po dva prvoplasirana kluba nastavljaju borbu za poredak od 1. - 8. mjesta, a ostali za poredak od 9. - 16.Tako će već ove subote od 14.00 sati u sportskoj dvorani Osnovne škole "Gustav Krklec" za donji dio poretka snage odmjeriti "Čalinec" i "Brodarovec", "Ločnjak" i "Biljevec", 2Kapla" i "Neptun", te "Jorgovarni" i "Koretinec".
Od 18.00 sati kreću borbe za pobjednika zimske lie. Prva je utakmica između "Gmajne" i "Kluba 100" zatim slijede utakmice "Novaki 1" i !Enigma", pa "Cerje" i "Novaki 2", te na kraju "Ladanje" i "Duki".
Liga koju organizira Društvo za šport i rekreaciju Maruševec, završiti će utakmicama zadnjeg vikenda u siječnju kada će i biti poznat prvi pobjednik. Za samu završnicu organizator priprema revijalnu utakmicu ženskih ekipa Maruševca i još jedne ženske ekipe iz našeg okruženja.
Općina Maruševec, 18.01.2010, 08:42Početna

